Not life, but good life, is to be chiefly valued.

(Socrates)

O nás

Dovoľte nám, aby sme Vám pripravili nezabudnuteľný cestovateľský zážitok. Povedzte nám, čo by ste chceli v Taliansku zažiť a aké služby potrebujete a zvyšok nechajte na nás. Ubytovanie v typickej toskánskej usadlosti, v prímorskej vilke či luxusnej renesančnej vile - toto všetko pre Vás vieme zaistiť. Tým sa však naše služby ani zďaleka nekončia. Aby ste svoj čas dokonale využili, postaráme sa o bohatý program „šitý na mieru“. Stačí si vybrať z našej ponuky exkurzií a zážitkov alebo dať priestor svojej vlastnej fantázii. Potrebujete dopravu z letiska alebo počas celého pobytu? Aj s týmto Vám vieme ochotne pomôcť. Hľadáte obchodné kontakty alebo tlmočnícke služby v Taliansku? Pôsobíme tu viac ako desať rokov a máme kontakty v mnohých odvetviach.

Dovolenka - to sú nezabudnuteľné chvíle, ktoré si doprajeme len niekoľko krát do roka. Aby ste si tento výnimočný čas užili čo najviac, zverte nám do rúk jej organizáciu a my sa postaráme nielen o ubytovanie či transfer, ale aj o jedinečné voľnočasové aktivity. S nami nebudete rádovým turistom z Východnej Európy, ale dokonale uvedomelým cestovateľom...

VIP:

BOCELLI Tour

Zažite Toskánsko pod taktovkou tohto geniálneho tenora. Navštívite Toskánsko i rodinnú farmu Bocelli v ktorej môžte ochutnať jeho víno a olivový olej.
Extra: Exkluzívny koncert a VIP coctail v „Divadle ticha”!

Exkluzívne víkendy 2020:

Exclusive Ferrari pobyt
Maranelo

Nie len pre milovníkov týchto špičkových, extrarýchlych a dizajnovo fascinujúcich aut som „ušila na mieru“ tento VIP pobyt v Modene.

Operný koncert víkend
Rím

Pozývame vás na nezabudnuteľný zážitkový pobyt do Toskánska, ktoré je považované za jeden z najkrajších regiónov Talianska.

VIP Bocelli koncert tour
Toskánsko

Absolvujte s nami jedinečný edukatívny pobyt zameraný prehĺbenie znalostí o svetoznámych talianskych produktoch a ingredienciách.

Toskánsko z výšky
Degustácia Brunella

Pre náročnejších, ktorí si chcú dopriať takýto exkluzívny zážitok, alebo ho chcú darovať, som pripravila deň, počas ktorého prekonáte Leonarda da Vinciho.

Nezabudnuteľný zážitok
Južné Taliansko

Konečne nastal dlho očakávaný čas letných dovoleniek. Toto leto si ho mimoriadne zaslúžime. Ak sa chcete cítiť výnimočne a mnohopočetné skupiny ...

Ako nám COVID-19
zmenil život

Mnoho ľudí sa ma pýta ako sa zmenil môj život počas týchto dní. Talianske mestá si predsa každý pamätá len preplnené turistami a ulice plné trúbiacich ...

V roku 2019 ste zažili:

Exkluzívne vínne cesty

Relaxačný predĺžený víkend pre Vašich obchodných partnerov, alebo priateľov Vám vyhotovíme na počkanie s možnosťou ubytovania a transferu.

Vintage Toskánsko

Originálny spôsob ako zažiť jedinečnú atmosféru Talianska 80-tych rokov: Štýlová jazda po toskánskych kopcoch obohatená o degustácie a atrakcie.

VIP Podujatia

Darujte Vašim partnerom, či blízkym jedinečný zážitok! Prestížne stredoveké dostihy v Siene, alebo historický futbal v kostýmoch.

Pobyty:

To najlepšie z Apulie
14.6 - 20.6.2019

Pobyt pri mori na rozprávkovej apúlskej riviére je nezabudnuteľný! Kurz tradičnej apúlskej kuchyne, výlety so sprievodcom a ochutnávky sa postarajú o skvelý ...

To najlepšie z Toskánska
5.5 - 11.5.2019

Pozývame vás na nezabudnuteľný zážitkový pobyt do Toskánska, ktoré je považované za jeden z najkrajších regiónov Talianska.

To najlepšie z Gourmer
jar - jeseň 2019

Absolvujte s nami jedinečný edukatívny pobyt zameraný prehĺbenie znalostí o svetoznámych talianskych produktoch a ingredienciách.

To najlepšie z Prosecca
12.9 – 16.9.2019

Kto by nemal rád bublinky? Obľúbené, svieže prosecco má regióne Veneto svoju tradíciu. Jeho výrobou sa pýšia menšie i väčšie haciendy.

To najlepšie z Ligurie
jún – sep 2019

Naša agentúra ponúka cestovateľom to najlepšie z jednotlivých talianskych regiónov. Ligúria je prímorská oblasť s množstvom malých typických ...

Letné vzdelávanie
2019

Pozývame Vás na letnú školu talianskeho jazyka. V krásnom prostredí s novými ľuďmi si zlepšíte svoje konverzačné schopnosti a aj vedomosti o Taliansku

Romantické víkendy

Čo tak spestriť si zimnú sezónu pobytom v horkokrvnom Taliansku? Vypracovali sme pre Vás pobyt plný zaujimavých aktivít v našich najznámejších metropolách: Florencia, Rím, Benátky a Miláno.
Čaká na Vás skutočné romantické dobrodružstvo!

Svadby v Benátkach

Pripravili sme pre Vás sedemdňový svadobný pobyt, počas ktorého si poviete v jedeň deň Vaše spoločné “Áno”. Prímorská lokalite Eraclea je neďaleko romantických Benátok, kde absolvujete jedinečné, predsvadobné fotenie na gondole.

Poľovačky v Toskánsku

Hľadáte zaujímavý pobyt alebo darček pre Vášho manžela, priateľa či otca? Ak ste milovníci Toskánska, určite oceníte dobrodružný pobyt pri ktorom si Vy oddýchnete a Váš manžel príde na svoje. Poľovať sa chodí do súkromného revíru markízov

Prehliadka nočnej Florencie

Vďaka neuveriteľnému umeleckému bohatstvu a histórii je
Florencia druhé turistami najviac navštevovanejšie mesto Talianska.
Večerná prehliadka Vám odhalí zákutia,
ktoré by ste cez deň ľahko
prehliadli.

Okolo Toskánska

Prekrásne stredoveké mestečká čakajú na svojich objavovateľov! Vydáme sa na jedinečnú cestu plnú histórie, prekvapujúcich faktov a legiend. Nebudú chýbať degustácie lokálnych špecialít s návštevou vínnych pivničiek.

Grand Prosciutto tour

„Prosciutto crudo“ si získalo svoju obľubu takmer na celom svete. Jeho stáročná receptúra sa traduje a vylepšuje generáciami. S nami navštívite originálny rodinný podnik, ktorý sa výrobe prosciutta venuje už stáročia.

Naše služby

Konzultácia

Itinerár šitý na mieru

 • Individuálny prístup
 • Najzaujímavejšie miesta
 • Tipy na aktuálne atrakcie
 • Rezervácia vstupeniek
 • Booking reštaurácií

Súkromný sprievodca

Consierge stále s Vami

 • Certifikovaní odborníci
 • Sprievod v každom meste
 • História, zvyky & umenie
 • Wine tasting & gastronómia
 • Tlmočnícke služby

LUXURY life

business & estates

 • Nehnuteľnosti
 • Exkluzívne miesta
 • Weddings & event planning
 • Michelin reštaurácie
 • TOP pre najnáročnejších

TRANSPORT

Cestovanie komfortne

 • Vyzdvihnutie na letisku
 • Preprava Talianskom
 • 6-miestny Mercedes
 • Minibusy so šoférom
 • Ferrari & Lamborghini